Alt + 9

Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Jak korzystać z BIP: Alt + 2
  • Menu Przedmiotowe: Alt + 3
  • Menu Podmiotowe: Alt + 4
  • Mapa Witryny: Alt + 5
  • Przejdź do treści strony: Alt + 6
BIP

Biuro Wojewody

 Dyrektor Biura:

Elżbieta Sołtysek
 tel.:  32 255 40 37
 faks: 32 25 63 101
 


Rzecznik prasowy wojewody

Alina Kucharzewska
ZASTĘPCA DYREKTORA BIURA WOJEWODY

 tel.   32 20 77 265
  faks: 32 25 63 101
   
        
 pokój 265


W ramach Biura Wojewody działa biuro prasowe, którego zadaniem jest prowadzenie polityki informacyjnej wojewody i urzędu wojewódzkiego. Biuro prasowe prowadzi również centralny rejestr wniosków o udostępnienie informacji publicznej, a także przyjmuje i weryfikuje wnioski o udzielenie honorowego patronatu Wojewody ŚląskiegoWięcej informacji na temat patronatów dostępnych jest na stronie internetowej Urzędu: http://www.katowice.uw.gov.pl/strony/dla-mediow/patronat-honorowy.

Do zakresu działania Biura Wojewody należy także realizacja zadań wojewody objętych działami administracji rządowej, które związane są z członkostwem Rzeczypospolitej Polskiej w Unii Europejskiej (w zakresie informacji europejskiej) oraz sprawami zagranicznymi, czym zajmuje się Oddział ds. Protokolarnych i Współpracy Zagranicznej.

Zachęcamy do zapisania się do jednej z grup odbiorców naszego newslettera, za pomocą którego przesyłamy oferty pracy, ogłoszenia o przetargach czy zamówieniach publicznych, zapowiedzi dla mediów, a także najnowsze informacje o wydarzeniach z udziałem wojewody lub organizowanych czy współorganizowanych przez Urząd. Więcej informacjji na temat możliwości dołączenia do odbiorców newslettera zamieszczamy pod linkiem: http://www.katowice.uw.gov.pl/strony/dla-mediow/newsletter.Redakcja strony: Biuro WojewodyRejestr zmian

Drukuj Liczba odwiedzin: 3463

Realizacja: IntraCOM.pl